Serwis samochodowy w Poznaniu

Szukasz sprawdzonego auto-serwisu?

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze układów oczyszczania spalin ale oprócz tego zajmujemy się profesjonalnym podnoszeniem mocy i budowaniem samochodów sportowych. Dlatego obsługa serwisowa samochodów osobowych to dla nas codzienność. Wymiany tarcz, kloców czy nawet całych zestawów hamulcowych, podobnie jak wymiana zawieszeń, płynów eksploatacyjnych to podstawa w motosporcie jak również w samochodach cywilnych do jazdy na co dzień, dlatego niezwykle ważny jest regularny i dobrze wykonany serwis. Dzięki temu można uchronić się przed możliwością awarii samochodu w najmniej oczekiwanym momencie, jak na przykład wyjazd na wakacje. 

Stosujemy tylko najwyższej jakości części zamie, czyli przede wszystkim oryginalne części zakupione w autoryzowanym serwisie danej marki. Na życzenie klienta możemy zamontować inną cześć, lub część dostarczoną do naszego serwisu. Nie mniej jednak stanowczo odradzamy kierowanie się tylko ceną, ponieważ w przypadku części samochodowych, a zwłaszcza części do rozrządu oszczędność może okazać się później bardzo kosztowna, gdy przez złej jakości komponent zerwie się pasek, czy łańcuch rozrządu. W wielu przypadkach oryginalne części nie są dużo droższe od dobrych zamienników.

Nie robimy wszystkiego, nie obsługujemy samochodów starszych niż 15 lat, specjalizujemy się głównie w czterech grupach pojazdów:

1. Samochody grupy VAG, czyli VW/Audi/Seat/Skoda
2. Samochody marek Ford i Mazda
3. Samochody grupy Fiat/Opel/Alfa Romeo/Saab
4. Samochody marki BMW

Zajmujemy się obsługa serwisową z zakresu:

1. Wymiana rozrządów
2. Wymiana płynów eksploatacyjnych
3. Wymiana filtrów
4. Wymiana klocków/tarcz
5. Wymiana amortyzatorów

Oprócz tradycyjnych napraw mechanicznych, można u nas wykonać:

1. Pełną diagnostykę komputerową(poziom serwisowy lub zbliżony). 
2. Pomiary mocy/momentu obrotowego na hamowni obciążeniowej 4x4
3. Logi dynamiczne, które wykonywane są podczas próby drogowej lub podcas testów na hamowni
4. Wyłączenie/usuwanie/zaślepianie:
DPF/FAP/SCR
EGR
Obsługa klap wirowych
Sondy lambda
itp.
5. Oleje silnikowe Millers